19 Ekim,2021
spot_img
More

  En Son

  İstanbul kahvehane festivali üzere mankafa tadat başladı

  İstanbul Coffee Curcuna, iki yıl aradan bilahare kıraathane severleri baştan Küçükçiftlik Park’ta tıpkı araya getirmeye hazırlanıyor. Curcuna 7. yılında nitelikli kahvehane etrafında markaları ve katılımcıları 7-8-9-10 Teşrinievvel tarihleri arasında Küçükçiftlik Park’ta bire bir araya getirecek.

  Koronavirüs tedbirleri alınacak

  Panellerden atölyelere, seminerlerden konserlere bir nice değişik birikim ve kıraathane sektörünün genişlik cool yarışması Aeropress 2021, Türk Telekom Prime İstanbul Coffee Festival’i içerisinde gerçekleşecek.

  Kahvehane tutkunları ile kıraathane sektörünün parçalanmamış bileşenlerinin yanında birbirinden evire çevire konserler, atölyeler ve konferanslar de Türk Telekom Prime İstanbul Coffee Festival’bile yerini alacak.

  Bu yıl davetliler kahvenin beraberinde müziğe da doyacak. Festivalde Feridun Düzağaç, Birey Bonomo, Jabbar, Gökhan Türkmen, Burak Kut gibi tanınmış isimlerin yanında yıpranmamış tüvana yeteneklerin vereceği her vizyon 4 konser, toplamda ise 32 dinleti düzenlenecek.

  Alper Ünlü; “Festivalde bu sene, umum hıfzıssıhha, içtimai vuzuh, peçe, telkih-PCR testi kontrollerini çokça sıkı benzeri arama mekanizmasıyla gerçekleştireceğiz. Bu sene pandemi nedeniyle kapasitemizi korkulu tıpkısı oranda düşürdük ve bilet satışlarımızı sınırlandırdık” dedi.

  Latest Posts

  Detaylar

  Bizden Haberdar Olun

  Son paylaşımlardan ilk senin haberin olsun