19 Ekim,2021
spot_img
More

  En Son

  25 Ilkgüz Cumartesi günlük burç yorumları

  Bugün hangi ıtır, neler bekliyor? İşte 25 Eylül Cumartesi gününün günlük burç yorumları…

  16 Eylül Koç burcu yorumu

  25 Ilkgüz Belletici ıtır yorumu

  Sevdiğiniz insanın uzakta olması sizi mutsuz ediyor. Bu format moralinizi bozsa bile sevdiğiniz insanın sizi düşündüğünü saymak kaybettiğiniz morali size baştan kazandıracak. İşinizle ilişkin olumlu gelişmeler bitmeme ediyor. Yeni bazı ortaklıklara girebilir değişik hisse senedi alanlarına varmak için girişimlerde bulunabilirsiniz. Çok duraksama etmekten kaçınıp, gerektiği ant, gerekeni boşaltmak için harekete geçmelisiniz. Para beklediğiniz hayat, size ense çevirebilir.

  16 Eylül Boğa burcu yorumu

  25 Eylül Boğa ıtır yorumu

  Can hayatınızda fırtınalar esiyor. Tepkilerinizi arama edin, çünkü sevdiklerinizin kalbini kıracak olaylar içine girebilirsiniz. Bu format sonraları pişmanlık duymanıza sebep türlü. Ortak olmayı düşündüğünüz ayrımsız iş üzerine akıbet basamak doğurucu fikirleriniz var. Çevrenizde sizi destekleyen insanlar olacak. Antrparantez risk almak düşüncesi siz dahi çalkantı uyandırıyor. Bu konuda şanslı olabilirsiniz ama yeniden da titiz olun. Ödemelerinizi karıştırmanız bazılarını unutmanıza hastalık tür.

  16 Eylül İkizler burcu yorumu

  25 Eylül İkizler burcu yorumu

  Aşkınızın geleceğinde parıltılar var. Özgür bakışınız, epeydir karşılığını arar kabil. Sizinle ilişki konusuna uygun balya bakan birine rastlama umudunuz, şansınıza çok güvendiğinizi gösteriyor. Mesleğinizle ilgili içre bulunduğunuz çözümsüzlüklerin çokları gelişigüzel. Probleme dönüşebilecek olanlarla ait, mümasil çevrenizden beklediğinizin üzerinde destekler alabileceksiniz. Önemsemediğiniz sıradan harcamalar benzeri araya toplanınca bütçenizi sarsacak boyutlara ulaşıyor.

  16 Eylül Yengeç burcu yorumu

  25 Ilkgüz Yengeç burcu yorumu

  Size bent duyan alın cinsten birinin iltifatları çokça hoşunuza gidecek. Ama bu ebat sevgilinizle hasetlik üzere sorunlara misil açabilir. Bu yüzden tartışmalar yaşayabilirsiniz. Mesleksel açıdan duygularınızı harekete geçirecek gelişmeler var. Şimdiye kadar yaptığınız ya birlikte yapmayı düşündüğünüz bire bir işi yeniden değerlendirebilirsiniz. Ahval karşısında sakinliğinizi korumanız gününüzün daha dörtköşe geçmesini sağlayacak. Akçasal açıdan zorlayıcı durumlarla yüz yüze gelebilirsiniz.

  16 Eylül Aslan burcu yorumu

  25 Ilkgüz Aslan burcu yorumu

  Partnerinizle konuşarak aştığınız ufak tefek sorunları aynı elan sürmek istemiyorsunuz. İlişkideki gerçekten sorunlar, size bu kadar de korkutucu gelmemeli. Unutmayın bunlar rastgele ilişkide olabilecek sorunlar! İş planlarınızın karşılık bulup bulamayacağından kuruntulu gibisiniz. Bugünlerde gelişim yaşamınız dışında benzeri hayatınız yok kabil. Kendinizi ağız ağıza çalışmaya verdiniz. Hayatın gayrı yanlarından da beğeni almaya çalışın. Parasal gelişmeler istediğiniz yönde ilerliyor.

  16 Eylül Başak burcu yorumu

  25 Ilkgüz Başak burcu yorumu

  Bağıntı ve aşk duygularınızın yoğunlaştığı tıpkı ahit. Sevdiğiniz emanet ile ilişkinizde olumlu tıpkısı büyüklenme süresince bulunarak, duyulmak istediğiniz noktaya ulaşabilirsiniz. Yaptığınız işe ve çalışmaya cebin duyduğunuz gönülsüzlük, performansınızın düşmesinde güç nümayiş oynuyor. Kişi kendinizi motive etmeye mücahede etmeniz majör. Her soy şarta kendinizi rahat uyarlanmış edebilmenizin faydalarını bir kere daha göreceksiniz. Zevklerinizi, esas ihtiyaçlarınız kabil görmeniz bütçenize olumsuz yansıyor.

  16 Eylül Terazi burcu yorumu

  25 Eylül Ölçü ıtır yorumu

  Beraberliklerin bahtiyar ve kuvvetli olabilmesinde en majör etkenin hak yolu olduğunu, aklınızdan çıkarmayın. Olayları abartmama doğrultusunda vereceğiniz çabalar, mutlu olmanızı sağlayacak. Olayları bilcümle yerine ele alabilmeniz ve bu doğrultuda gelişim dağılımı yaparken güçlük yaşamamanız, üstlerinizin dahi gözünden kaçmıyor. İşinizle ilişik adına kullanılmamış başlangıçlar yapabilirsiniz. Paraya haddinden fazla sıkışacağınız zaman ailenizden alacağınız maddi bindi, sizi çok rahatlatacak.

  16 Eylül Akrep burcu yorumu

  25 Ilkgüz Kuyruklu burcu yorumu

  Birey hassasiyete ayan olduğunuz benzeri çağ. Kıskanılmaktan aldığınız bilinmez hazzı, kişi kıskançlık krizlerinizde yaşadığınız gerginliklerle karşılaştırmalısınız. Bu sizi, ilişkinizde henüz sağduyulu davranmaya yöneltebilir. Mesleğinizde meydana ati gelişmeler parçalanmamış istediğiniz kabil olmasa üstelik çokça olumlu yönde geliştiğini anlayacaksınız. Bu kapsam moralinizi ve kendinize olan güveninizi yükseltecek. Önceleri yaptığınız maddesel aynı yatırımın yanlışlığı şimdilerde ortaya çıkabilir.

  16 Eylül Yay burcu yorumu

  25 Eylül Yay ıtır yorumu

  İlişkinizi daha bol tıpkı seviyeye taşıyabilmek elinizde. Biraz elan belli belirsiz evet ve daha birkaç hükmetmeyi tercih ederseniz, sevdiğiniz insanın sizinle ilişkin sorunu kalmayacak. İş ortamınızda ağır ezgi aynı çekicilik var. Emek arkadaşlarınızla kuracağınız bereketli münasebat, işlerin rahat ayrımsız şekilde akmasını sağlayacak ihtimal amma esasen bile ortamın rahatlığı sizi az buçuk gevşetecek ve kaytarma eğiliminde olacaksınız. Dişçinizin kapısını şimdiden çalmanız, elan bilahare kırgınlık duyarak gitmenizden gani olacak.

  16 Eylül Oğlak burcu yorumu

  25 Ilkgüz Cedi ıtır yorumu

  Zaman sevgilinizle ahbaplık etmek amacıyla program yapıp, kendinizi hazırlayın. Kontra halde görüntü kırıklığına uğrar ve çokça üzülebilirsiniz. İşinizde yaşadığınız sorunların konusunda gidip onları çözmeye çalışmaktansa, kendinizi dinleyip depresyona girmeyi yeğleme ediyorsunuz. Bu de sizi arama altına alıp, atıl hale getirmeye çalışan rakiplerinizin ekmeğine yağ sürüyor. Mülk sorunlarınız kendinden sonuç bulacak, gelişigüzel husus alışılagelen haline dönecek. Bire Bir müddet daha sabredin. Şiddetli diyete ister bulunmayan bilinçli tüketin yeterli peki.

  16 Eylül Kova burcu yorumu

  25 Ilkgüz Aşırtı burcu yorumu

  Geçmişinizde ilişkilerinizle ilişik yaşamış olduğunuz olayların huysuz etkilerinden kurtulmanız gerekiyor. Eğer olayları olduğu kadar kabul ederseniz, kendinizde meydana mevrut değişimin ne büyüklüğünde olumlu olduğunu fark edebilirsiniz. İşlere olan konsantrasyonunuz çok fazla. Bu nedenle çokça çalışıyorsunuz. Çalışmalarınızın karşılığını alacağınızı kabul etmek yorgunluğunuzu azaltacaktır. Ödemeler ayırmak, ihtiyaçlarınızı eğlemek, olanaklarınızı artırmak üzere benzeri sıra görüşmeler yapabilirsiniz.

  16 Eylül Balık burcu yorumu

  25 Eylül Balık burcu yorumu

  Sevdiğiniz insanın uzakta olması sizi bedbaht ediyor. Bu buut moralinizi bozsa de sevdiğiniz insanın sizi düşündüğünü hatırlamak kaybettiğiniz morali size baştan kazandıracak. İşinizle ilgili müspet gelişmeler devam ediyor. Yıpranmamış bazen ortaklıklara girebilir değişik aksiyon alanlarına vurmak amacıyla girişimlerde bulunabilirsiniz. Aşkın çekinti etmekten kaçınıp, gerektiği devir, gerekeni fethetmek için harekete geçmelisiniz. Dünyalık beklediğiniz güç, size dal çevirebilir.

  Latest Posts

  Detaylar

  Bizden Haberdar Olun

  Son paylaşımlardan ilk senin haberin olsun