19 Ekim,2021
spot_img
More

  En Son

  24 Eylül Cuma Namazı günce burç yorumları

  Bugün hangi burcu, neler bekliyor? İşte 24 Ilkgüz Cuma gününün günce burç yorumları…

  16 Eylül Koç burcu yorumu

  24 Eylül Antrenör ıtır yorumu

  Birçok alanda şanslı olduğunuz ve yeni başlangıçlar yapabileceğiniz tıpkı dönem. Sevgilinizle aranızdaki gerginlikleri yumuşatmaya ve anlaşmazlıkları tatlıya bağlamaya çalışın. Mesleki yeteneklerinizin, ferdî yaratıcılığınızın ve müteşebbis yanınızın günlük yaşantınızda elan aşkın işlevsel olduğunu göreceksiniz. Zaman hareket durumunda kimi problemler olanaklı. O yüzden biraz boydak çalışmaya çaba edin. İkili diyaloglardan kaçının. Bazı harcamalarınız siktirici çokça yararsız.

  16 Eylül Boğa burcu yorumu

  24 Ilkgüz Sevir burcu yorumu

  Özel hayatınızda eğlenceli, tartılı, cıvıl cıvıl olmanız, ilişkinizi geliştirmenizi ve ehil olduğunuz beraberliği yarınlara taşımanızı kolaylaştıracak. İş hayatınızda yeni olanaklar ve imkanlar var. İşinizde, üstünüz konumunda olan gâh kimselerin desteğini ve beğenilerini kazanarak kocaman aşamalar kaydedebilirsiniz. Kişi gayretinizin ve çalışmalarınızın sonucu de mebzul olacak. Maddi alandaki kararlılığınızın ve prensiplerinizden edim vermemenizin meyvelerini toplamaya başlayacağınız ayrımsız devir.

  16 Eylül İkizler burcu yorumu

  24 Ilkgüz İkizler ıtır yorumu

  Amor hayatınız mükemmel. Çekiciliğinizin arttığı bir dönemde olduğunuzu siz bile ayırt ediyorsunuz. Çevrenizin ilgisi size bunu sıkça hatırlatıyor. Kullanılmamış insanlarla tanışıp alımlı çalımlı maceralar yaşayabilirsiniz. Çalıştığınız konuyla ilişik yerine yaratıcılığınızın mahsus koşullarla engellenmesi, sizde karamsarlığa misil açıyor. Ortaya elan koyamadığınız becerileriniz, bakir gelişmelerle yeni fırsatlar yakalayabilir. Parasal açıdan her sıkıntınız olmamasına rağmen gine dahi gelecek endişeniz var.

  16 Eylül Yengeç burcu yorumu

  24 Ilkgüz Seretan ıtır yorumu

  Sevgilinizle ait endişeleriniz sizi damarı bozuk davranışlara yöneltiyor. Partnerinizin hisse senedi ilişkilerinden rahatsızlıklarınız var. Zıt hareket etmek namına, bu problemi ona açıklamanın yolunu bulmalısınız. bazen aksiyon ortamında yaptığınız gevezelikler, hisse senedi sırlarının açığa çıkmasına neden olanaklı. Mufassal vadede düşündüğünüz ahit bunlar sıkıntı yaratabilir. Bugün eksiksiz konuştuklarınıza ilgi etmelisiniz. Yıpranmamış yatırımlara imza atmadan evvel teferruatlı düşünmenizde yarar var.

  16 Eylül Aslan burcu yorumu

  24 Eylül Aslan ıtır yorumu

  Vaktiyle tanıdığınız kişilerin sizi araması ya da karşılaşmalar yaşamanız kabil. Bu format sevdiğinizle ilişkilerinizi zorlaştırabilir. Hayatınızda biri yoksa şaşırtı ilgiler sizi heyecanlandırabilir, macera yaşmak isteyebilirsiniz. Amacında gitmeyen işlerinizle ilgilendiren az buçuk endişeli ve karamsar duygular içine girmeniz olabilir. Olaylara olumlu açıdan bakmaya özen gösterin. Serencam merhale acara ve biraz zorlayıcı davranmanız olabilir. Eskimemiş alışverişlerden ilk bütçenizi gözden geçirmeniz müfit olacak.

  16 Eylül Başak burcu yorumu

  24 Ilkgüz Başak ıtır yorumu

  Yaşamdaki kazanımlarınızın, doyumlarınızın kendi eseriniz olduğu şeklindeki genellemenize amor yaşamınızı dahil etmemelisiniz. Sevgilinizin mutluluğunuzda payı daha nazik, bunu unutmayın. Mesleğinizle ilgilendiren alacağınız kararlar üstünde imdi düşünmelisiniz, ileriye erteleme şansınız mümteni. Yapmayı düşündüğünüz kâh düet görüşmeleri bu sıralar yapabilir, tıpkı şeyleri düzelti fırsatı yakalayabilirsiniz. Bir alacağınızın ertelenmesi bahis konusu. Bu üstelik, hesaplarınızı ast art edebilir.

  16 Eylül Terazi burcu yorumu

  24 Ilkgüz Ölçü ıtır yorumu

  Amor yaşamınızdaki dalgalanmaları sürüncemede bırakmamanız gerekiyor. Bu dalgalanmalardaki sıkıntıyı tek başınıza yaşamadığınızı bilmelisiniz. İş arkadaşlarınıza cebin az buçuk tartışmacı ve ateşli bire bir büyüklenme süresince bulunabilirsiniz. Ancak, adam ilişkileriniz ağdalanmış olsa üstelik akıbet rütbe enerjik olacak. Yeni ihvan edinebilir, kullanılmamış grupların arasına katılabilirsiniz. Ince zamandır keyfinizi kaçıran maddesel konulardaki sıkıntınız çözümleniyor.

  16 Eylül Akrep burcu yorumu

  24 Eylül Kuyruklu ıtır yorumu

  Hoşlandığınız kişiye ısrarcı davranmakla sorumluluk yapıyorsunuz. Karşınızdaki kişinin zamana ihtiyacı mümkün. Duygularınızı açığa çıkarmama kararlılığınız, elan çözümcü yöntemler edinmenizi engellememeli. Çözmeniz müstelzim ayrımsız sorunu yoğun, kalın ele alıp sonra üzerinde düşünmekten vazgeçiyorsunuz. Önümüzdeki birkaç çağ, elan evvel atladığınız bire bir iş esas meseleniz olarak bilcümle gündeminizde kalabilir. Akçasal konularda kararlarınızı verirken çevrenizin etkisinde kalmayın.

  16 Eylül Yay burcu yorumu

  24 Ilkgüz Keman ıtır yorumu

  Hususi hayatınızdaki adi problemleri aşmanız gibi. Umudunuzu beslemeyi sürdürmelisiniz. Biraz daha alçakgönüllü yaklaşımlar, birtakım tayf kırıklıklarının önüne geçebilir. Serencam günlerde mesleğinizle ilgilendiren verdiğiniz ara sıra kararlardan mankafa adım atmanız gerekecek. Almanız muhtemel bazen tekâlif, kesmiş olduğunuz bazı umutları baştan yeşertebilir. Bire Bir yurt satma işinden beklediğiniz para zaman elinize geçiyor ve harcamalarınızda berenarı rahatlayacaksınız.

  16 Eylül Oğlak burcu yorumu

  24 Eylül Cedi burcu yorumu

  Yıldızlar amor hayatınızı parlatıyor. Sevgilinizle yekpare bire bir uzlaşma süresince olacaksınız. İş durumunda sizin dışınızda gelişen olaylara duygusal tepkiler verebilir, iletişim sorunları yaşayabilirsiniz. Kafanızda birçok cazibe cins fakat bunları hayata geçirmeyi ertelemeniz, başarıya ulaşmanızı geciktirebilir. Kimi kişilerle girdiğiniz para ortaklıkları size rüşvet yayımlamak üzere. Bu konularda şansınıza duyduğunuz yiğitlik sizi asla yanıltmıyor. Sağlığınıza, hassaten teneffüs yollarınıza dikkat edin.

  16 Eylül Kova burcu yorumu

  24 Eylül Aşık burcu yorumu

  İlişkinizde tartışmaktan ve cidal etmekten hoşlanmıyorsunuz. Bu durumun oluşmasına cevaz vermeyin. Şen davranmanızı engelleyen sorunları çözebilir ve bilmediğiniz konuları araştırmaya çalışabilirsiniz. Dikkatinizin harabati olması cihetiyle işinizde bocalama yaşayabilirsiniz. Bugün sezgilerinizden arkalama cebin. Yaratıcılıkla ait konulardaki potansiyelinizi kullanmaya çaba gösterin. Kazandığınız paranın geldiği kabil gitmesi, sizi yıpranmamış alacak kapıları aramaya yöneltmeli.

  16 Eylül Balık burcu yorumu

  24 Ilkgüz Balık ıtır yorumu

  Bir Nice alanda bahtlı olduğunuz ve kullanılmamış başlangıçlar yapabileceğiniz benzeri devir. Sevgilinizle aranızdaki gerginlikleri yumuşatmaya ve anlaşmazlıkları tatlıya bağlamaya çalışın. Mesleki yeteneklerinizin, ferdî yaratıcılığınızın ve girişimci yanınızın günce yaşantınızda elan aşkın işlevsel olduğunu göreceksiniz. Bugün hareket durumunda kimi problemler olabilir. O yüzden biraz boydak çalışmaya hız edin. İkili diyaloglardan kaçının. Kâh harcamalarınız basit çokça abes.

  Latest Posts

  Detaylar

  Bizden Haberdar Olun

  Son paylaşımlardan ilk senin haberin olsun