19 Ekim,2021
spot_img
More

  En Son

  Ayşecan Tatari: Ego bu halimden memnunum

  ‘Çocuklar Duymasın’ dizisinde canlandırdığı ‘Duygu’ karakteriyle şöhreti yakalayan oyuncu Ayşecan Tatari, 2017 yılında meslektaşı Yazar Tepeli ile nikah masasına oturmuştu. Geçtiğimiz yıl teşrinievvel ayında kızları Müjgan’ı kucaklarına kayran adlı çiftin bebekleri 11 aylık oldu.

  İlk kat asıl olmanın heyecanını güçlü Tatari, bu konudaki deneyimlerini toplumsal iletişim araçları hesabından paylaşmaya devam ediyor. Sunturlu oyuncu, serencam olarak takipçilerinin zül ettiklerini yanıtladı.

  ‘Bakımsızsın’ yorumlarına yanıt

  Etraflı tıpkısı süredir ekranlardan ırak olan Ayşecan Tatari, bakımsızlık üzerine yazılan yorumlara toplu karşılık verdi ve şunları söyledi: “Sizi biraz kalıplı kıyafetli mi görsek, cildiniz hangi kadar bakımsız vs tıpkısı sürü istifham var. Yapmayın bunu. En azından yakınınızdaki insanlara. Ego bu halimden memnunum. Bu aleniyet böyle biriyim. Fön çektireceğim sürede kızımla parka giderim. Ferda canım lüzumlu biraz daha bakarım ihtimal kendime.

  11 kamer önce veladet yaptım, ayrıntılı bire bir müddet kabilinden geliyor amma değil haddizatında. Ne hormonların ne bedenin kendine gelmesi üzere. Ego aynaya baktığımda gördüğümden birlikte memnunum ama yeniden da birilerine hakeza yorumlar yapmadan iki defa düşünün.”

  Latest Posts

  Detaylar

  Bizden Haberdar Olun

  Son paylaşımlardan ilk senin haberin olsun