19 Ekim,2021
spot_img
More

  En Son

  Yalçın Levendoğlu ile Şımarıklık Çağla Irmak ilk defa görüntülendi

  İki yıl önce pandemi zımnında vizyona giremeyen ve internet fenomenlerinin hayatını gülmeceli yerine ele alan ‘Amacı Olmayan Grup’ filminin galası geçkin gerçekleştirildi.

  Geçtiğimiz hafta birbirlerine sarıldıkları fotoğrafla aşklarını car fail Naz Çağla Irmak ile Sarp Levendoğlu dahi ilk kez birlikte galada objektiflere yansıdı. Levendoğlu, filmde alengir düz sevgilisini heyecanlı gününde bekâr bırakmayıp, galaya katıldı. Film öncesi görüntülenen koşa, bahtiyar olduklarını dile getirdi.

  “Ocumak duymaya başladım”

  Filmin başrol oyuncularından olan Baylanlık Çağla Irmak, “Aşılarını yaptırıp, izlemeye gelsinler.” sözleriyle sinemaseverleri salonlara çağırdı.

  Rolüne hazırlanırken haddinden fazla sayıda internet fenomenini izlediğini ve onlara tevakki etmek duyduğunu dile getiren Irmak, “Toplumsal iletişim araçları fenomenini canlandırıyorum. Çokça çok YouTuber izledim hazırlanırken, YouTube’a düştüm. Ağır Ezgi, renkli tıpkısı karakter. Normalde çok takip etmiyorum. Araştırınca çok gocunmak duymaya başladım. Say, çabalama bahis konusu. giderek, her saat etken olmaları gereken tıpkısı iş. Bunu ayrımsız çığır namına görüyorum kullanılmamış dünyada. Ceht ve faaliyet gösterdiklerini düşünüyorum.” şeklinde konuştu.

  Latest Posts

  Detaylar

  Bizden Haberdar Olun

  Son paylaşımlardan ilk senin haberin olsun