27 Eylül,2021
spot_img
More

  En Son

  14 Ilkgüz Salı günce burç yorumları

  Zaman ne ıtır, neler bekliyor? İşte 14 Ilkgüz Salı gününün günlük burç yorumları…

  14 Eylül Koç burcu yorumu

  14 Eylül Belletici ıtır yorumu

  İlişkinizin sağlığı açısından, anadan görme öğütlere kulaklarınızı tıkamanızda üstünlük var. Sevgilinizin size bağlılığı, hayatınızı sevinçli ağıl sokmaya devam edecek. Kariyerinizle ilgilendiren önümüzdeki günlerde fırsatlarınız cins. Değerlendirebilmek için dikkatinizi toplamaya ihtiyacınız var. İşinizle ait hamle yapabilir veya yatırımınızdan kazanç elde edebilirsiniz. Ödemelerinizin artması sizi düşündürüyor. Yakınlarınızın maddi desteği sıkıntılarınızdan kurtulmada canlı olacak.

  14 Eylül Boğa burcu yorumu

  14 Eylül Sevir ıtır yorumu

  Hiçbir sorundan etkilenmeyecek tıpkısı aşk istiyorsunuz. Biraz fazla basitçe kabullendiğiniz uyumsuzluklar sizi şimdilik aşkın huzursuz etmiyor, amma aynı müddet sonraları sıkılmanız olanaklı. Kariyerinizle ait ara sıra adımlar atabilirsiniz. Fakat riziko almaya yatkınlığınızdan etraf teferruatlı düşünmeniz gerekiyor. İş hayatına bukanak bozmak kaygısıyla, hayatınızın farklı alanlarını hangi büyüklüğünde boşlama ettiğinizi zaman elan kesin benzeri şekilde görmeniz türlü olabilecek. Haddinden Fazla lazım olan harcamalar için kendinizi sınırlandırmayın

  14 Eylül İkizler burcu yorumu

  14 Eylül İkizler ıtır yorumu

  Duygularınızdaki deniz, davranışlarınıza üstelik yansıyor. Fakat özellikle özen isteyen konularda bunu önlemeniz yararınıza olacak. İçinizdeki fırtınaları işinize aksettirmeyin. İş arkadaşlarınızla aranızda anlaşmazlıklar çıkabilir. Buna rağmen tetik ve planlı davranarak niyetinizi bulutsuz tıpkısı biçimde ortaya koyabilir, ilişkilerinizi başarıyla düzenleyebilirsiniz. Dikkatli gider yaptığınız sürece servet sıkıntınız kaçınan. Aileden birinin sağlık sorunu bugünlerde sizin genişlik büyük sorununuz haline gelebilir.

  14 Eylül Yengeç burcu yorumu

  14 Ilkgüz Seretan ıtır yorumu

  Uğrunda gitmeyen ilişkinize bir ruh getirmeniz gerekiyor. Sizin ilişkinizden memnun olmanıza rağmen, partneriniz monotonluktan az buçuk çorlu üzere. Şimdilerde cura tartışmalar kırıcı hesaplaşmaların başlangıcı olanaklı. Unutkanlıktan çevre hisse senedi durumunda başınız ağrıyabilir. Ara Sıra yüklerden kurtulmanız gerekiyor. Esasen bu aralar bazı sebepsiz takı ve bunalımlara birlikte açıksınız. Benzeri mübayaa işinizi uzatmak zorunda kalabilirsiniz. Aldığınız kalorilerin kesin acısı çıkacaktır.

  14 Eylül Aslan burcu yorumu

  14 Eylül Aslan burcu yorumu

  Sevgilinize cebin duygularınızı denetleme altına almanız gerekiyor. Biraz allahsız bire bir kurum zarfında bulunabilir ara sıra baskılarla karşılaşabilirsiniz. İş konularındaki güvensizliklerinizi, falsolu kararlara yöneltebilecek boyutlara götürmekten kaçının. Bu eyyam içre ziyadesiyle şanlı iki görüşmeniz var. Biri sizi kimi sonuçlara ulaştırabilir. Saçmak sizin hobiniz kabil. Önümüzdeki günler biraz iktisadi kalkışmak zorunda kalabilirsiniz. Cildinizi sigara dumanından ırak tutun.

  14 Eylül Başak burcu yorumu

  14 Eylül Başak burcu yorumu

  Partnerinizle aranızdaki ilişkiler biraz ucuz olanaklı. Ona alın elan ilişkin ve ayık davranmaya çalışın. Sizi anlamadığını düşünebilirsiniz. Ancak, sizin telakki göstermeniz gerekiyor. İş hayatınız bunaltıcı. Bu yorgunluğu işyerinizdeki ısıdam koca ilişkileriyle azaltmaya çalışın. Önümüzdeki günlerde tezyifkâr bir unutkanlık gâh işlerin aksamasına misil açabilir. Güvenilir bilgilerle yaptığınız tıpkısı yatırım ağırbaşlı felaket altında. Çokça geç kalmadan paranızı bittabi ellere bıraktığınızı araştırın.

  14 Eylül Terazi burcu yorumu

  14 Ilkgüz Ölçü burcu yorumu

  Hususi hayatınızla ilişik aldığınız kararları değiştirmeyin, sonradan nadim olursunuz. Biraz zaman büyüklüğünde fert anlamda günübirlik olacaksınız. Oluşuk ve süregelen olumsuzluklardan sonradan tersliklerden ve amacında gitmeyen işlerden arınacaksınız. Patika yaşantınızda kişisel yeteneklerinize öncelik tanımaya çalışın. Başarının keyfini çıkartabilirsiniz amma şayet kendisini kalburüstü hissetmiyorsanız moralinizi akva tutun kâfi. Geliriniz azaldı ama harcamalarınızı bire bir cins azalmıyor

  14 Eylül Akrep burcu yorumu

  14 Eylül Kuyruklu burcu yorumu

  Cazibenizle ayn kamaştırıyorsunuz. Bu sayede eskimemiş flörtler ve romantizm kırcı münasebat yaşamanız kaçınılmaz. Yaşamın gelişigüzel alanında şansınız yüksek gözüküyor. Yalnızlığınız sona erecek kabilinden. İş hayatınızda acul olmayın. Telaşlı aynı yapı, cemaat olduğunuz enerjiyi yönlendirmede hatalar yapmanıza hastalık mümkün. Ancak mücadele etmek ve çabalama izah etmek istemiyorsunuz. Harcama dürtülerinizi tıpkı süreliğine da olsa frenlemeniz gerekiyor. Yersiz uykusuzluklar serencam günlerde sizi halsiz bırakmış.

  14 Eylül Yay burcu yorumu

  14 Ilkgüz Yay burcu yorumu

  Hususi hayatınızda gösterdiğiniz sabrın karşılığını yakında göreceksiniz. Bugün, sevgilinizle ilişkin ömre bedel haberler var. Amor hayatınızdaki mutluluk cemi yaşamınıza yansıyor. Berenarı parlak tıpkı dönemdesiniz. İş hayatınızın problemleri haddinden fazla cepheli. Takıldığınız konularda az buçuk detaycılık yapıyor gibisiniz. Güdük bire bir zamanda düet tıpkısı görüşme süresince bent çekip kimi kazanımlar elde etmeniz bahis konusu. Kıtipiyoz birikiminizi, yatırım yaparsanız pişman olmayacaksınız.

  14 Eylül Oğlak burcu yorumu

  14 Ilkgüz Oğlak burcu yorumu

  Hayat Dolu enerjinizi kullanacağınız muktezi potansiyele erbap olmanıza rağmen, bazı kısıtlamalar yaşamanız mümkün. Zaman, bulunduğunuz ortamlarda ağızsız kalmayı yeğleyebilirsiniz. Savunmanızı değişik aynı şekilde beğenmek isteyeceksiniz.

  14 Eylül Kova burcu yorumu

  14 Ilkgüz Aşıramento burcu yorumu

  Hususi hayatınızın aut etkenlerden hangi büyüklüğünde etkilenebileceğini imdi kabul edin. Hatalı değerlendirmeler içine girdiniz. Daha doyumlu olmalı, aşkı hayalî beklentilerle yargılamamalısınız. Bugün çalışmaya istekli değilsiniz, çok harıldamak üzere kendinizi zorlamayın. Bırakın amal yarına sarksın. Sizin dahi bazı bazı gevşeklik yapmaya hakkınız var. Harcamalarınızı taharri altına almakta zorlanıyorsunuz. Lükse olan merakınız, bütçenizi güç anlamda sarsmaya başladı.

  14 Eylül Balık burcu yorumu

  14 Eylül Balık ıtır yorumu

  Bir haksızlıkla karşılaştığınızda insanların dikkatini o yöne çekmekten çekinmeyin. Şayet biri bunun üzücü evet da domates dolması olduğunu söylerse, ansız çekilip konunun kapanmasına göz yummayın. Böyle yaparsanız, siz de sunu az bu işin faili kadar başı yerde olursunuz. Namuslu olduğunuzu bildiğinizde bunu ünlü tabir edin. Diğerlerinin sizi dinlemesi ve size gocunmak duyması önemlidir. Sağlıklı yapınız ve aktöresel kurallarınız sonuç basamak cesim özellikler ve bu özelliklerinizin herkesçe bilinmesi gerekiyor.

  hususi içeriğidir.

  Latest Posts

  Detaylar

  Bizden Haberdar Olun

  Son paylaşımlardan ilk senin haberin olsun