27 Eylül,2021
spot_img
More

  En Son

  13 Eylül Pazartesi günlük burç yorumları

  Bugün hangi ıtır, neler bekliyor? İşte 13 Ilkgüz Pazartesi gününün günlük burç yorumları…

  13 Eylül Koç burcu yorumu

  13 Eylül Koç burcu yorumu

  Amor yaşamınızda beklediğinizi bulamayabilir, karşınızdaki kişinin size deste ve bağlılık göstermemesine üzebilirsiniz. Düşüncelerinizi sorunların üzerine yoğunlaştırırsanız, bunun o büyüklüğünde üstelik içinden çıkılamayacak büyüklüğünde makro aynı madde olmadığını ayırt edeceksiniz. İş hayatına saf becerileriniz var. İşin ritminin gerisinde kaldığınız durumlarda, bu beğeniyi sunu uzuv indirmeniz yarayışlı olabilir. Birkaç günce gelişim yolculuğundan kâh soru işaretleriyle dönebilirsiniz. Akçasal açıdan ak yazılı tıpkı devir!

  13 Eylül Boğa burcu yorumu

  13 Eylül Sevir burcu yorumu

  Hususi hayatınızdaki cura problemleri gelişmemiş sürede aşabilirsiniz. Kendinizi ifade güçlüğü çektiğiniz konuda, sizi bağlayan duygusallıklardan arınmanız gerekiyor. Umudunuzu beslemeyi sürdürün. Sizi mesleksel konuda rekabete kışkırtan birkaç kişiden hoşlanmıyorsunuz. İnsan hatalarının arkasında bilcümle tıpkısı çekim arıyorsunuz. Kazara, farkında olmadan yapılmış hatalar bile olabileceğini kabul edin. Ödemeler konusunda sıkıntıya girmemek için şimdiden tedbirli olmalısınız

  13 Eylül İkizler burcu yorumu

  13 Ilkgüz İkizler burcu yorumu

  Sevgilinizin nelere takıldığını keşfetmeniz gerekiyor. Size eskisi büyüklüğünde mail davranmamasının nedeni, sizin kıskançlıklarınız olanaklı. Dışardan etkisiz biri gibi görmeyi denemelisiniz. İş süresince oldukça gerginlikler cins, fakat soğukkanlı davranışlarınızla bunları aşmanız mümkün. Haddinden Fazla büyük can heyecanlar yaşamasanız da manevi olarak erinçli olacaksınız. Boş masraflarla tasarrufunuzu eritmeyin. Ten rahatsızlıkları canınızı sıkıyor ama doktora gezmek için dahi aynı çabanız bulunmayan

  13 Eylül Yengeç burcu yorumu

  13 Ilkgüz Yengeç burcu yorumu

  Bugün sevdiğiniz insanla birlikte koyu duygular yaşayacak ve ona faik yeteneklerinizi göstermek isteyeceksiniz. Ara Sıra fikir ayrılıklarından doğan tartışmalara girmeniz da olanaklı. Sevginizi ona mahsus etmekten kaçınmayın. İş yerinizde gerçekleşecek bazen değişikliklere kadem uydurmaya çalışın. Bu konuda sizden daha deneyimli gelişim arkadaşlarınızdan yardım isteyebilirsiniz. Enerjiniz mebzul çalışıyor ve işlerinizi bir zamanlar bitecek. Yatırımlarınızı yine gözden geçirmenizde yarar var.

  13 Eylül Aslan burcu yorumu

  13 Eylül Arslan ıtır yorumu

  Can karmaşalar yaşayabileceğiniz ayrımsız çevrim. Duygusal hayatınıza ait huzursuzluklar ve sizi sıkacak gelişmeler söz konusu. Sevdiğiniz insanla aranızda bazı tartışmalar ve düşünüm ayrılıkları oluşabilir. İş yerinde stresli saatler yaşayabilirsiniz. Fevkalade aksiyon yoğunluğu, gündemde sıfır toplantılar gerektirebilir. Dayanışma zarfında olduğunuz insanlar, size değişik önerilerle gelecek. Geliriniz hiç dolaşık değil amma siz henüz fazlasına ihtiyaç duyuyorsunuz.

  13 Eylül Başak burcu yorumu

  13 Ilkgüz Başak burcu yorumu

  Amor hayatınız güvenilmez güzellikte geçiyor. Sevgilinizle aranız şimdiye kadar on paralık olmadığı kadar iyice olacak. arada bir sizi kıskanması ufak çaplı tartışmalara sefer açacak ama kocaman aynı dava yer etmeyecek bu tartışmalar. Günlerdir ciddi benzeri haz zarfında çalışmanız, arkadaşlarınızla aranızdaki ilişkileri soğutsa birlikte bu günden itibaren eski neşenize kavuşup içtimai faaliyetlerinizi hızlandıracaksınız. Gelirinizin artması üzere az buçuk henüz acar olmanız gerekiyor.

  13 Eylül Terazi burcu yorumu

  13 Eylül Terazi ıtır yorumu

  Hususi hayatınızdaki problemler kavi ince sürmeyecek kabil, içinizi rahat tutabilirsiniz. Sevgilinizle ilgili arasında dolaşan söylentilerden, güvensizlikler yaşayacak kadar etkilenmemelisiniz. Yeteneklerinizin ucuza gittiği şeklindeki düşünceniz, bakir arayışları getirebilir. Şu sıralar vermeye yeltendiğiniz karaları belli bire bir süre dondurmanız, size zinde tıpkı baştan hatır fırsatı sunacak. Harcamalarınız için sizi uyaranlara kulak vermeniz yerinde olur.

  13 Eylül Akrep burcu yorumu

  13 Eylül Kuyruklu burcu yorumu

  Uçuk ve uzlaşmacı benzeri yapıda olacağınızdan ilişkinizde umumi anlamda ayrımsız sav gözükmüyor. İlişkinizin geleceği ile ilişik gâh planlar yapacak ve bu konuda sevdiğiniz insana meşveret etmek isteyeceksiniz. İş hayatının umumi sorunları iş yerinizde çokça yaşanıyor. Siz da bu memnuniyetsizliğin içersindesiniz. Bire Bir depar arıyor, amma göremiyorsunuz. Az Buçuk daha sabrederseniz mükafatını göreceksiniz. Abes harcamalara karşı birikimlerinizi baştan gözden geçirin.

  13 Eylül Yay burcu yorumu

  13 Eylül Keman burcu yorumu

  Sevgilinizden heyecan verici ayrımsız teklif gelebilir. Onun geçmişe mecbur yaşadığını düşünüyorsunuz ve bu durumdan rahatsız oluyorsunuz. Meğer o, sakat defterleri çoktan kapatmış görünüyor. Kariyerinizde itila arzunuz var. Çokça büyük atılımlar yapabilir, ilişkilerinizi zorlayabilirsiniz. Fırsatlarla karşılaşabilirsiniz amma bu fırsatları faydaya atfetmek amacıyla az çok mücahede etmeniz gerekecek. Harcamalarınızda aşırıya kaçmanız aileniz aracılığıyla esaslı karşılanmıyor.

  13 Eylül Oğlak burcu yorumu

  13 Ilkgüz Cedi ıtır yorumu

  Sevdiğiniz sevimli ile yolculuk ika fırsatı yakalayabilirsiniz. Gâh kalık artan işleriniz yüzünden aksaklıklar yaşayabilirsiniz. Önünüze çıkacak fırsatları kıymetlendirmek açısından temkinli hazırlanmak zorundasınız.

  13 Eylül Kova burcu yorumu

  13 Eylül Araklama burcu yorumu

  Anif etkiler altında olduğunuz amacıyla kafanız tuhaf. Dikkatinizi toplamakta ağırlık çekebilirsiniz. İlişkinizde bakir boyutlar ortaya çıkabilir. Sevdiğinizle olan iletişiminizde ötede dili olmamaya ve onu eleştirmemeye gayret etmelisiniz. Çokça etken, hızlı, temposu faziletli tıpkısı iş dönemine girdiniz. Birçok yeni kararlar almanız gerekecek. Bu kararların sizin için yaşamsal önemi olanlarını bereketli ayıklamanız gerekiyor. Ödemekte zorlandığınız tıpkı borcu şimdilerde ödeyebilirsiniz.

  13 Eylül Balık burcu yorumu

  13 Ilkgüz Balık ıtır yorumu

  Kiliseler, dalınç merkezleri ve değişik manevi inziva yerleri zaman özellikle çalımlı tür. Meditasyon veya düşünme tarafından edindiğiniz anlayışlardan sanatsal ilham alabilirsiniz. Bilinçaltınız çok canlı olduğundan, bu geceleyin bazen hareketli ve aydınlatıcı rüyalar görmeniz beklenen. Cesim olduğunu düşündüğünüz hangi varsa mertebe edin ki daha sonradan onları inceleyebilin.

  özel içeriğidir.

  Latest Posts

  Detaylar

  Bizden Haberdar Olun

  Son paylaşımlardan ilk senin haberin olsun