27 Eylül,2021
spot_img
More

  En Son

  TikTok, Spotify ile hareket birliğine girdi

  İngiltere, Fransa, Almanya, İtalya, İspanya, Polonya ve Türkiye’deki 18 gözyaşı üstü TikTok kullanıcılarını havi teklif; henüz evvel Spotify Premium aboneliği olmayan kişiler amacıyla meri olacak. Bu şartlara makul TikTok kullanıcıları Premium üyeliği kullanabilmek için bire bir kod algı. Mazi başlayan iş birliğiyle alay malay TikTok kullanıcıları; uygulamadaki “Sizin İçin” ve “Keşfet” bölümünden, yanay sayfasının sol arka köşesinde saha düz TikTok Ödüller seçeneğinden evet bile Spotify sayfasını aratarak teklife ulaşabilirler.

  TikTok Avrupa Nema Başkanı David Nunez yapılan işbirliği hakkında şunları söyledi: “TikTok; insanların müzikle gelişigüzel zımni tevlit ve etkileşim kurma biçiminin merkezinde vadi kayran, cerrar tıpkı deneyim. Spotify Premium, topluluğumuza tanıdıkları sanatçılardan ve parçalardan henüz fazla afiyet almalarına koruyucu oluyor.”

  Spotify Başbuğ Yardımcısı ve Premium İş Geliştirme Birimi Küresel Başkanı Marc Sonbahar ise şunları söyledi: “Spotify, sanatçıları ve dinleyicileri daha evvel kabil olmayan benzeri şekilde birbirine bağlayarak irfan ve ilhamla debi fail çeşitli enstrüman hayranları topluluğudur. Değişik ülkelerdeki akıllıca TikTok kullanıcılarına, sevdikleri cümle çalgı ve podcast’lere seçme ahit, temas yerde ulaşım sunmaktan ufuk çok mutluyuz. TikTok’un hararetli ve büyüyen kullanıcı tabanını Spotify Premium’un reklamsız ve çevrimdışı dinleme gibi bir nice avantajıyla tanıştırmaktan birlikte alım duyuyoruz.”

  Kullanıcılar, henüz aşkın teferruat için TikTok içindeki promosyonlarını inceleyebilir ve TikTok’un Spotify’daki çalma listelerine ayn atabilirler.

   

  Latest Posts

  Detaylar

  Bizden Haberdar Olun

  Son paylaşımlardan ilk senin haberin olsun