19 Ekim,2021
spot_img
More

  En Son

  REvil hacker grubu beklenmeyen bire bir şekilde dağıldı

  Alelhusus son yapılan siber saldırılardan bilahare fidyeinecat olarak bir nice şirketten 70 milyon dolarlık Bitcoin dilek edildi. Suratsız halde şirketin tek bilgisinin ansız verilmeyeceği anlatım edildi.

  Bu kadro tıpkı internet sitesine sahip. Burada ödemeler alınıyor ve mütenevvi blog gönderileri yayınlanıyor. Ancak hiç umulmayan bir şekilde bu hacker grubunun internet sitesi kapatıldı. Sonunda çokça kıymetli yaşanan tıpkısı ebat ortaya intişar oldu.

  Dünyanın sunma büyük hacker grupları içerisinde düzlük alan REvil, ABD ve Rusya beyninde yapılan uyuşma ile ortadan kaldırılmış tür. Siber düzenlilik alanında çalışan birçok kişi hacker grubunun başlangıçta dahi buna eş işlemler yaptığını söyledi. Yani arada sırada umulmayan şekilde genel ağ sitelerini kapatabiliyorlar.

  Siber asayiş alanında heybetli bire bir güce erbap olan BENDE de bu korsanlar karşısında biilaç kaldı. ESIR Celal Başkanı Joe Biden ve Rusya cesamet başkanı Putin yoluyla yapılan konuşma ile alay malay hacker grubuna karşı tedbir alındığı tabir ediliyor.

  İki ülkenin ayrımsız araya gelip değme hacker grubunu ortadan sarmak istemesi ender görülen ahval arasında düzlük alıyor. Fakat aralarında değme kesim olduğu konusunda bir netlik yok. Gelişmeler geldikçe aktarmaya devam ediyoruz.

   

  Latest Posts

  Detaylar

  Bizden Haberdar Olun

  Son paylaşımlardan ilk senin haberin olsun