27 Eylül,2021
spot_img
More

  En Son

  Onarım gören ve gine satılan telefonlar arttı

  Bilcümle dünyada akıllı telefon pazarı anbean büyüyor. İlk etapta Çin bu pazarın arz balaban aktörü konumundaydı. Antrparantez hem üretici hem da mütemmim anlamında iri bire bir potansiyele cemaat. Ancak Hindistan ile gelişigüzel başka bazen Güneydoğu Asya ülkeleri ön plana daha çok. Deminden ise bu pazarlar özellikle doğmak amacıyla dünyanın tamamında yıpranmamış aynı trend ortaya artık

  Aptal telefon şirketleri bozulmuş cihazları yenileyip daha ucuza satıyor. Böylelikle üreticilerin eline vasıl viran cihazlar ağız ağıza onarım edilip baştan piyasaya sunuluyor. Bu durum Asya ülkelerinin ekonomisine çok sakil bire bir katkıda bulunuyor.

  Ortaya sâdır sonuç detaylara bakarak cep telefonlarının tamirat edilip yeniden satılma oranları giderek büyüyor. 2020 yılı bu noktada yüce aynı açıklık alınmasını sağladı. 2019 yılı ile kıyaslandığında 2020 yılında cep telefonu tamir yazar eş hizmetlerinde balaban tıpkı artış var.

  Birçok analist bu zümre hizmetlerin daha çok artma göstermesini bekliyor. Yapılan değerlendirmelerde KÖLE, Avrupa, Hindistan ve Afrika kabilinden bir nice bölgede bu zümre hizmetlerin ön plana çıktığı görülüyor. cep telefonu tamirat yazar yeniden satışa sunan üreticiler sektörün 2019 yılına bakarak yüzde 4 büyüdüğünü ve bu büyümenin bitmeme edeceğini söylüyor.

  Özellikle Türkiye kabilinden beyinli telefonların pahalı olduğu ülkelerde bu zümre hizmetler elan aşkın ayar görüyor.

  Latest Posts

  Detaylar

  Bizden Haberdar Olun

  Son paylaşımlardan ilk senin haberin olsun