27 Eylül,2021
spot_img
More

  En Son

  Instagram Hesap Silme Linki 2021 | Instagram Hesabını Kaldırma (Sürekli Adına Yama) Bittabi Yapılır?

  Popüler fotoğraf ve video uygulaması Instagram kullanıcıları dolaşma dönüş mütenevvi nedenlerle aplikasyon kullanımını girmek ve hesabını durdurmak istiyor. Masaüstü ve cıvıl cıvıl aplikasyon ile seçenekleri üzerinden adisyon durdurmak gibi. Kalımlı namına metres işlemleri muayyen ayrımsız süre içerisinde yeniden methal yapılmadığı takdirde gerçekleşmiş oluyor.

  TELEFONDAN, MOBİLDEN INSTAGRAM HESABINI METRES, KALICI OLARAK KALDIRMA NASIL YAPILIR?

  Hesabını kullanıma kapatmak talip kişilerin uygulaması müstelzim adımlar şu şekilde:

  İlk olarak faal uygulamanızı açın be hesabınıza antre yapın. Arkası Sıra hesabınızda salim yer üstte yer düz üst üste 3 çizgiye tıklayın. Burada karşınıza “Ayarlar” sekmesi çıkma geçmiş ayarlara, peşi sıra de “yardım” sekmesine tıklayın.

  Yardım sekmesine tıkladıktan sonra sizi “help.instagram.com” adresine yönlendirecek. Doğrudan canlı uygulamadan adisyon bozma cins olmadığı için bu adres üzerinden işlemlerinize devam etmek zorundasınız. Hep bu aşamaları koparmak istemiyorsanız direkt adına Instagram adisyon bozma linki üzerinden işlemlerinize devam edebilirsiniz.

  INSTAGRAM ADISYON SİLME LİNKİ

  Adisyon iptal işlemleri amacıyla cümbüşlü uygulamadan yönlendirildiğiniz “help.instagram.com” adresinde düzlük düz “Instagram’a açıklık ita” seçeneğine tıklayın…

  Karşınıza üç almaşık çıkma “ınstagram hesabımı nasıl silerim?” seçeneğine tıklayın ve hesabımı sil adresine tıklayın…

  Bu aşamaları sarmak istemeyenler doğrudan yerine “ADISYON SİLME LİNKİ” üzerinden işlemlerini sürdürebilir.

  Size Instagram hesabınızı bozukluk siliyorsunuz seçenekleri yöneltilecek, buradaki seçeneklerden aynı tanesini seçin ve şifrenizi girin, peşi sıra “HESABIMI KALICI KENDISINE SİL” seçeneğine tıklayın.

  “Tamam” dediğinizde hesabınız kalıcı yerine sisli olacak.

  Latest Posts

  Detaylar

  Bizden Haberdar Olun

  Son paylaşımlardan ilk senin haberin olsun