13 Haziran,2021
spot_img
More

  En Son

  10 Haziran Perşembe günce burç yorumları

  Bugün ne burcu, neler bekliyor? İşte 10 Haziran Perşembe gününün günlük burç yorumları…

  10 Haziran Koç burcu yorumu

  10 Haziran Belletici burcu yorumu

  Bugün arzularınız dahilinde akıntı ediyorsunuz. Ay tepe evinizde sizin gibi sabit ayrımsız burç olan Boğa’da ilerliyor. Hırslarınızın dorukta olduğu tıpkısı çağ. Düzenlenen ve disiplinli hareket edeceksiniz. Performansınızı canlı bir şekilde sergiliyorsunuz. Bazı konularda bekâr kalabilirsiniz. Başkalarının fikrine aldırmamalısınız.

  10 Haziran Boğa burcu yorumu

  10 Haziran Kele ıtır yorumu

  Duygularınızı peçelemek sizi tasalı ediyor. Dulda içgüdünüz yüzünden, huysuz tepkilerinizi yakınlarınızdan çıkarıyorsunuz. Bugün Kamer’dan aldığınız etkiler sayesinde, daha yürekli davranabilirsiniz. Paylaşım konusunda şen davranmalı ve çevrenize güvenmelisiniz.

  10 Haziran İkizler burcu yorumu

  10 Haziran İkizler ıtır yorumu

  İsteklerinizde berenarı zıt davranıyorsunuz. Geçmiş deneyimlerinizden yola çıktığınız zaman, elan bir iki sorumluluk yaptığınızı bildiğiniz için ferdî isteklerinizi peş plana atabiliyorsunuz. Bugün, kendiniz çok sakin hissedeceksiniz.

  10 Haziran Yengeç burcu yorumu

  10 Haziran Yengeç ıtır yorumu

  Mesleki konuların yöre sıralarda düzlük alması sonucunda, ertelediğiniz işleri daha çok biriktirmeyin. Gelişigüzel hisse senedi yaptığınız kişilerle, istediğiniz performansı yakalayacaksınız. Çözümü edisyon olan bir nice olayı tıpkı kararla sonuçlandırabilirsiniz.

  10 Haziran Aslan burcu yorumu

  10 Haziran Arslan ıtır yorumu

  Düşüncelerinizi tek kimseyle kabullenmek istemiyorsunuz. Hararetli sezgilerinize güveniyor ve çevrenizdeki olayları irdelemekten hoşlanıyorsunuz. Esbak deneyimlerinizden yola çıktığınız ahit, daha birkaç günah yaptığınızı bildiğiniz için kişisel isteklerinizi dip plana atabiliyorsunuz.

  10 Haziran Başak burcu yorumu

  10 Haziran Başak burcu yorumu

  İşlek zekanızı istediğiniz kadar yönlendirebilirsiniz. Planladığınız çalışmaları emanet nakil konusunda hızlı hareket etmelisiniz. Başlatacağınız yıpranmamış işlerinize hiç kimseyi ortak etmemeli ve bireysel davranmalısınız.

  10 Haziran Terazi burcu yorumu

  10 Haziran Terazi ıtır yorumu

  Ayrıntılı süredir beklentilerinizin parasız kalması sabrınızı zorladığı üzere, artık bazen olaylara stabil çözüm tebliğ etmek istiyorsunuz. Duygularınızdaki çarkıt coşkuyu aradığınız günler var. Zaman, olayları çok çok abartmadan geçiştirmelisiniz.

  10 Haziran Akrep burcu yorumu

  10 Haziran Akrep burcu yorumu

  Mantığınız ve duygularınız arasında angarya kurmaya çalışırken, kendinizi sıkıntı altında hissedebilirsiniz. İkili ilişkilerinizde yaşadığınız çelişkiler sizi baskı durumda bırakacaktır. Düşüncelerinizi açıklarken, meyus davranmayı bırakın.

  10 Haziran Yay burcu yorumu

  10 Haziran Keman burcu yorumu

  Durgunluktan tiksinti ettiğiniz aynı güne giriyorsunuz. Olayların daim taraf değiştirmesinden yanasınız. Kafanızda planladığınız gerçekten seyahatler amacıyla, lazım donanıma elan amade değilsiniz. Zaman, huzurunuzu bozacak davranışlardan uzak kalmalı, kendinize gâh tavizler vermelisiniz. Araştırman tarafınız atağa kalkıyor.

  10 Haziran Oğlak burcu yorumu

  10 Haziran Cedi burcu yorumu

  Siz özlük doğrularınıza inandığınız ahit gelişigüzel şeyin çok henüz düşündürücü ve domuzuna olduğunu biliyorsunuz. Tenkit edilmek istemiyorsanız, fikirlerinizi kendinize zımni beklemelisiniz. Vaziyetler geliştikçe yakın olduğunuzu görecekler.

  10 Haziran Kova burcu yorumu

  10 Haziran Aşırılmış burcu yorumu

  Fırtınalarınızın altında yatan lojik yapınızı su üstüne çıkarmaktan korkmamalısınız. Birey değişimlerinizin size sağlayacağı avantajları akla yatkın ayrımsız şekilde değerlendirmelisiniz. Hususi konumunuzu zorlamak yerine, çevresel olaylara, özlük iç bünyesinde eş güdüm benzeri külliyet getirmelisiniz.Zaman, şansınızı zorlayacaksınız.

  10 Haziran Balık burcu yorumu

  10 Haziran Balık ıtır yorumu

  Faal güçler senden normalde olduğundan henüz güvenli ve dik durmanı murat edebilir. Omuzlarını geriye doğrult ve frapan bire bir moda gir. İnsanlarla anlaşmazlıklar yaşıyorsun diye kendini hızlı hızlı sakim insanmış üzere tefekkür. Kendine olan saygını sürdür. Söyleyeceklerini güvenle söyle; düşüncesiz kadem atma ve savaşmaya hazırlan.

  özel içeriğidir.

  Latest Posts

  Detaylar

  Bizden Haberdar Olun

  Son paylaşımlardan ilk senin haberin olsun