27 Eylül,2021
spot_img
More

  En Son

  Sezonun saç trendleri haddinden fazla özen çalımlı

  İlkbahar-yaz sezonu saç trendleri, pandeminin bilcümle inatçı etkilerine temerrüt içimizi ısıtmaya ve enerjimizi yükseltmeye geliyor. Saç Tasarım Uzmanları Ulvi Subaşı ve Erkan Uzelli, 2021 trendlerini ve kalıntı bırakacak saç modellerini açıkladı.

  Elvan değişiyor

  Saç Tasarım ve Kreatif Uzmanı Şanlı Subaşı, “Baharın gelmesiyle umutlarımız arttı. Yaz aylarını ve plajların hamam altın rengi kumlarını özledik. Bu mevsim dinlence planlarıyla birlikte kırat trendleri bile içimizi ısıtacak. Bu zaman saçlarda açık kahverengi, yerey tonları, ısıdam ve soğuk elvan ile harmoni ergin modeller devir yüzünde olacak.” dedi.

  Tüyolar vermeye devam eden Subaşı, “Parçalanmamış dünyayı kasıp kavuran ‘The Queen’s Gambit’ dizisi ile dikkati saçlarına çekici Anya Taylor-Joy, albenili ve espressivo bir görünüm veren bakır-tarçın rengini baştan hafızalara kazıdı. Özgün aynı kabil isteyenler üzere ön bloklarda yapılan sarı rengindeki facelight’lar birlikte bu sezonun modasına nitelik vuracak.” ifadelerini kullandı.

  Kesimler çok marjinal

  Platin sarısı kabil renkleri geride bırakan eskimemiş saç trendi, kavil modellerini üstelik etkisi altına aldı. “2020’nin başından beri gördüğümüz lob ve pixie dediğimiz art boyunda kesilmiş saçlar ile az çok kesif karşılaşacağız. Harabati maktu slay perçemleri, 80’lerin böylecene popüler olan kıvrım saç boylarını de görmemiz türlü.” ifadelerini kullanan Saç Dizayn ve Kreatif Uzmanı Erkan Uzelli sözlerine şunları ekledi: “Bekâret arayanların bu sene tercihi, esasen çokça trend olan yıka-çık tarzı modeller ve ibdai örgüler olacak.” şeklinde konuştu.

  Latest Posts

  Detaylar

  Bizden Haberdar Olun

  Son paylaşımlardan ilk senin haberin olsun